25 Sierpień 2014

Webroot – BrightCloud IP Reputation Service dla LogRhythm

Firma Webroot, lider rozwiązań w chmurze do wykrywania zagrożeń internetowych w czasie rzeczywistym, ogłosił swoją integrację z LogRhythm, jedną z największych, niezależnych firm zajmującej się bezpieczeństwem na świecie. Partnerstwo będzie integrować Webroot BrightCloud Security Service z LogRhythm Security Intelligence Platform, by jeszcze szybciej i dokładniej identyfikować zagrożenia. Integracja z LogRhythm przyczyniła się również do wprowadzenia usługi Webroot BrightCloud Security Service dla firm, które potrzebują solidnej ochrony dotyczącej ataków nieznanych i zaawansowanych zagrożeń internetowych.

 

Usługa reputacji BrightCloud IP dla LogRhythm działa w czasie rzeczywistym pomagając klientom w identyfikacji złośliwych programów i podejrzanego ruchu w sieci. Użytkowników LogRhythm może korelować i porównywać dane o reputacji IP z chmurą Webroot. Po zidentyfikowaniu zagrożenia, system może wykonać szereg dodatkowych zadań.

 

Bright Cloud Security to kolejna usługa firmy Webroot opierająca swoje działanie na chmurze WIN (Webroot Intelligence Network), co może być potwierdzeniem, że przyszłość nowoczesnych i skutecznych rozwiązań bezpieczeństwa IT należy do chmury.

Telefon Masz pytania? Podaj swój numer, oddzwonimy do Ciebie

lub napisz do nas E-Mail