6 Sierpień 2014

Urządzenia A10 Networks wspierane przez Webroot

Logo firmy A10 networks, nowego partnera WebrootFirma A10 Networks jeden z liderów technologii bezpieczeństwa sieciowego oraz Webroot producent oprogramowania do ochrony antywirusowej w chmurze, do wykrywania w czasie rzeczywistym zagrożeń internetowych, ogłosiła, że swoje najnowsze urządzenia z linii A10 Thunder Application Delivery Controller (ADC) będzie integrować z oprogramowaniem Webroot BrightCloud by uzyskać poprawę wydajności, skuteczności i pełnej obsługi deszyfrowania ruchu SSL.

 

Korzystanie z technologii Webroot BrightCloud z funkcją klasyfikacji obsługi SSL w urządzeniach A10, umożliwi użytkownikom i klientom w pełni analizować i zabezpieczać cały ruch SSL bez blokowania i zwalniania komunikacji do wrażliwych miejsc, takich jak aplikacji bankowych czy systemów opieki zdrowotnej. Połączenie tych technologii umożliwia wszystkim firmom i instytucjom zachować pełne bezpieczeństwo użytkowników końcowych i aplikacji, przy jednoczesnym spełnieniu wymogów prawnych, zabraniających deszyfrowanie lub rejestrowanie danych poufnych. Dodając specjalną klasyfikację Web Classification w urządzeniach ADC, klienci korzystający z innowacyjnej funkcji SSL Intercept będą mogli szczegółowo określać, jakie typy ruchu SSL lub TLS deszyfrować, a które typy pozostawić bez deszyfrowania.

 

Stały rozwój nowych technologii przez firmę Webroot oraz współpraca z licznymi producentami rozwiązań bezpieczeństwa IT czyni z Webroota coraz większego gracza na rynku dostawców usług bezpieczeństwa IT.

Telefon Masz pytania? Podaj swój numer, oddzwonimy do Ciebie

lub napisz do nas E-Mail