Tryb pracy offline w antywirusie Webroot

Antywirus Webroot SecureAnywhere Business Endpoint Protection to program antywirusowy całkowicie oparty na chmurze obliczeniowej Webroot Intelligence Network zapewniający najsilniejszą ochronę antywirusową w trybie online, wykorzystując możliwość wykrywania złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym.

 

(więcej…)

Webroot w pigułce – folder Webroot Secure Anywhere Endpoint Protection

Webroot Secure Anywhere Endpoint Protection  – zupełnie nowe podejście do ochrony antywirusowej wykorzystujące nieograniczone zasoby chmury obliczeniowej.

Pobierz folder antywirusa Webroot i przekonaj się jak skuteczne i szybkie są rozwiązania Webroot.

Prywatność i ochrona danych w Webroot Secure Anywhere

Chmura Webroot vs Poufne dane Firmowe

Bardzo często w dyskusji na temat ochrony bazującej na chmurze obliczeniowej pojawia się temat bezpieczeństwa poufnych firmowych danych. Niniejszy artykuł przedstawia i wyjaśnia unikalne podejście firmy Webroot do bezpieczeństwa danych i odpowiada na dosyć często zadawane pytanie, co wysyłane jest do chmury z chronionego Webrootem komputera.

(więcej…)

Antywirus Webroot – obciążenie łącza internetowego

Rozważając wdrożenie oprogramowania Webroot SecureAnywhere, w całości opartego o chmurę obliczeniową (cloud computing) od razu pojawia się pytanie i wątpliwość, czy tego typu rozwiązanie nie zapcha naszego łącza internetowego?

Odpowiedź jest jedna: z całą pewnością NIE!

(więcej…)

Porównanie antywirusa Webroot z tradycyjnym programem antywirusowym

Sprawdź czym wyróżniają się rozwiązania antywirusowe Webroot. Przekonaj się o wielu zaletach programów Webroot korzystających z technologii webroot cloud nad tradycyjnymi rozwiązaniami antywirusowymi.

(więcej…)

Telefon Masz pytania? Podaj swój numer, oddzwonimy do Ciebie

lub napisz do nas E-Mail