17 Wrzesień 2014

Sprawdź nową ofertę Webroota dla użytkowników domowych

Webroot home edition

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą coraz popularniejszego na naszym rynku oprogramowania antywirusowego w chmurze. Oferta Webroot dla użytkowników domowych to 3 programy, których wspólną cechą jest pełna ochrona oraz brak obciążenia systemu.

 

webroot-home-edition

(więcej…)

25 Sierpień 2014

Webroot – BrightCloud IP Reputation Service dla LogRhythm

Firma Webroot, lider rozwiązań w chmurze do wykrywania zagrożeń internetowych w czasie rzeczywistym, ogłosił swoją integrację z LogRhythm, jedną z największych, niezależnych firm zajmującej się bezpieczeństwem na świecie. (więcej…)

18 Sierpień 2014

Tradycyjny model ochrony antywirusowej – granice wytrzymałości?

Branża bezpieczeństwa IT wpadła na „świetny” pomysł rozwiązania problemu ciągle rosnącej ilości zagrożeń: wrzucić jak największą ilość sygnatur zagrożeń do rozwiązań zabezpieczających np. antywirusów. Sprawdź czy twoje obecne oprogramowanie antywirusowe zabezpieczające końcówki i serwery przypadkiem nie powoduje większej ilości problemów niż rozwiązuje. Z dnia na dzień trzeba stawiać wyzwanie coraz liczniejszej i coraz groźniejszej fali zagrożeń. (więcej…)

6 Sierpień 2014

Urządzenia A10 Networks wspierane przez Webroot

Logo firmy A10 networks, nowego partnera WebrootFirma A10 Networks jeden z liderów technologii bezpieczeństwa sieciowego oraz Webroot producent oprogramowania do ochrony antywirusowej w chmurze, do wykrywania w czasie rzeczywistym zagrożeń internetowych, ogłosiła, że swoje najnowsze urządzenia z linii A10 Thunder Application Delivery Controller (ADC) będzie integrować z oprogramowaniem Webroot BrightCloud by uzyskać poprawę wydajności, skuteczności i pełnej obsługi deszyfrowania ruchu SSL. (więcej…)

31 Lipiec 2014

Przegląd zagrożeń występujących na komputerach PC Graczy

Najnowsze badanie na temat bezpieczeństwa graczy, przeprowadzone przez firmę Webroot, lidera na rynku wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym w oparciu o chmurę pokazują ochronę antywirusową z zupełnie innej perspektywy. Badania wskazują, że wielu użytkowników podczas grania albo wyłącza antywirusa, albo w ogóle go usuwa rezygnując tym samym z ochrony. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wydajność systemu, bardzo istotnego czynnika wpływającego na płynność grania.

(więcej…)

14 Lipiec 2014

Nowa funkcja – eksport i import polityk w Webroot

Webroot producent najszybszego antywirusa działającego w oparciu o chmurę po raz kolejny wprowadza do swoich produktów m. in. do Webroot Security Anywhere Business Edition nowe usprawnienia, które jeszcze bardziej ułatwią zarządzanie i administrację Webrootem.

(więcej…)

10 Kwiecień 2014

Antywirus Webroot w CRN

W popularnym dwutygodniku z branży IT CRN (nr 3/2014) ukazał się artykuł poświęcony zagadnieniu ochrony antywirusowej w chmurze. Całość w oparciu o coraz popularniejszy na polskim rynku program antywirusowy dla firm Webroot Secure Anywhere Endpoint Protection.

(więcej…)

2 Kwiecień 2014

Chmura obliczeniowa WIN

Czasy, w których temat ochrony antywirusowej był tematem jasnym i klarownym dawno już minęły. Jednym z najważniejszych czynników, które się do tego faktu przyczynił jest stale rosnąca w zatrważającym tempie liczba zagrożeń. Według niektórych źródeł codziennie obserwuje się nawet do 100 tysięcy nowych zagrożeń komputerowych. To właśnie gigantyczna ilość zagrożeń sprawia, że stworzenie odpowiedniej liczby sygnatur wirusów na czas staje się bardzo dużym wyzwaniem dla wielu producentów oprogramowania antywirusowego. Taka ilość zagrożeń Wydłuża okno podatności narażając użytkowników komputera na infekcję. (więcej…)

20 Marzec 2014

Webroot wygrywa test wydajnościowy PassMark

Na początku 2014 roku, PassMark Software przeprowadził specjalistyczny test wydajnościowy na wybranych ośmiu programach antywirusowych (m. in. ESET, Kaspersky, Symantec, Webroot). Raport przedstawia porównanie wszystkich antywirusów na podstawie 13 najważniejszych wskaźników wydajnościowych, takich jak: czas skanowania, zużycie procesora i pamięci, czy też wielkość instalacji.

(więcej…)

Telefon Masz pytania? Podaj swój numer, oddzwonimy do Ciebie

lub napisz do nas E-Mail